چگونه کار می کند

به راحتی فریلنسر مناسب را پیدا کنید

پیدا کردن فریلنسر

در کاریتو شما طیف وسیعی از افراد با استعداد ، از برنامه نویسان گرفته ،تا طراحان، مترجمان،تایپیست ها، و... را پیدا می کنید.

 • با ارسال یک پروژه شروع کنید : در مورد پروژه و مهارت های خاص مورد نیاز جهت انجام آن به ما بگویید.
 • کاریتو نیازهای شما را تجزیه تحلیل می کند: ما با استفاده از الگوریتم های خاص، قابلیت جستجویی را اضافه کرده ایم تا فریلنسر ها را بر اساس مهارت های آنان مرتب کند و به شما در پیدا کردن متخصص مناسب با نیاز شما،کمک کرده باشد.

 • ما به شما یک لیست از فریلنسرها را ارائه می دهیم : شما می توانید درسایت ما برای یافتن استعداد مناسب جستجو کنید و همچنین فریلنسرها نیز می توانند جزئیات کار شما را مشاهده کنند و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

آیا کاریتو بر فعالیت فریلنسر ها نظارت دارد؟
در حال حاضر چندین روش را پیاده کرده ایم تا مطمئن شویم که کاریتو یک بازار کار آنلاین منصفانه و قابل اعتماد است. ما از امکانات متعدد برای بررسی فریلنسرها استفاده می کنیم تا مطمئن شویم آن ها همان کسانی هستند که می گویند.این اطلاعات به شما نمایش داده می شود تا سطح مهارت هر فرد را بسنجید. این بخشها شامل:
 • تایید اعتبار آدرس ایمیل و شماره موبایل
 • نمایش رتبه و موفقیت شغلی هر فریلنسر و نظرات سایر کارفرمایان بر پروژه های گذشته
 • نظارت تیم فنی کاریتو بر عملکرد و نحوه برخورد فریلنسر با کارفرما
و در نهایت شما نیز مسئول هستید که بر فریلنسر مورد نظر خود نظارت کنید تا مطمئن شوید مهارت و تجربه آن ها پاسخگوی نیاز به پروژه شما می باشد یا خیر. پرسش های تستی مخصوص می تواند در تخصص درخواستی شما ذکر شود و همچنین پیام رسان کاریتو امکان گفتگو و چت بصورت آنلاین را برای گفتگوی نهایی فراهم کرده، همچنین می توانید از طریق اسکایپ یا تلگرام با هم به صورت تصویری و صوتی گفتگو کنید و ایده خود را واضح تر توضیح دهید.
آیا کاریتو میتواند در پیدا کردن فریلنسر به من کمک کند؟

بله، با سرویس طلایی کاریتو ما افراد با استعداد مربوط به پروژه شما را دست چین می کنیم و به آنها خبر می دهیم(از طریق پیامک و ایمیل)تا نیازهای خاص شما را پاسخ دهند.

با افراد حرفه ای همکاری کنید

بهترین فریلنسر را انتخاب کنید

می توانید از افراد مورد علاقه تان دعوت کنید تا در سایت ثبت نام کنند و سپس آن ها را برای انجام پروژه استخدام کنید.

 • پروفایل ها را بررسی کنید.پروفایل کاندیدهای نهایی را برای دیدن رتبه بندی مشتریان، امتیاز موفقیت های شغلی  .و غیره ببینید
 • کارهای قبلی را بررسی کنیدپیشنهاد دهندگان را ارزیابی کنید، با .توجه به شرایط هر فریلنسر وارد پروفایل او شوید و نظرات کارفرماهای قبلی را ببینید و بخوانید
 • یک گفتگوی آنلاین ترتیب بدهیدسوالات خاص بپرسید، بهترین فرد را انتخاب کنید و با او قرارداد ببندید.

 

من در یک فریلنسر دنبال چه چیزی باید بگردم؟

شما میتوانید فریلنسرها را با مرور مشخصات آنها ارزیابی کنید.هر فریلنسر در بازار ما یه پروفایل کاریتویی دارد که می تواند شامل تجربه کاری ، نمونه کارها ، بازخورد کارفرمایان ، مهارت های انتخاب کرده و غیره باشد.شما همچنین ممکن است بخواهید دنبال فریلنسرهای برتر و با استعداد بگردید.سپس یک مصاحبه سریع با کاندید برتر خود داشته باشید تا به سوالات مربوط به پروژه شما پاسخ دهند.

چگونه در کاریتو استخدام کنم

بعد از ثبت نام کردن پروژه خود را ایجاد کنید و از بین پیشنهاد دهندگان یک فریلنسر را استخدام کنید . فیلم آموزشی این کار در قسمت داشبورد پنل کاربری شما موجود است.

پیدا کردن پروژه مناسب

پیدا کردن پروژه هایی که مناسب با تخصص شما باشند

کاریتو یک پلتفرم عالی برای پیدا کردن مشتریان بیشتر و بستری امن برای رشد کسب و کار فریلنسری شماست

 • آزادای عمل برای انجام کار ایده آل: در کاریتو عضو شوید و به راحتی مشتریان و کارهایی که دوست دارید را انتخاب کنید . فقط کافیست مشخصات کاربری خود را کامل کنید تا ما به شما در این رابطه کمک کنیم. همچنین پروژه ها را جستجو کنید و به درخواست کارفرمایان پاسخ دهید.
 • تنوع کاری و پرداخت های بالا: هم اکنون کارفرمایان در کاریتو پروژه های خود را در صدها تخصص ارسال می کنند و بیشترین پول را به بهترین کار می دهند.
 • موفقیت بیشتر و بیشتر: هرچه موفقیت شما در انجام پروژه ها بیشتر باشد، بیشتر احتمال دارد که کارفرمایان شما را استخدام کنند.
چه پروژه هایی را من در کاریتو میتونم پیدا کنم؟

مشتریان طیف گسترده ای از پروژه ها را در کاریتو ایجاد می کنند . برای این که ببینید چه کسی در حال حاضر برای پروژه خود فریلنسر استخدام می کند جستجو کنید.

به سرعت استخدام شوید

در سریع ترین زمان استخدام شوید

کاریتو این امکان را بوجود آورده تا کارفرما و فریلنسر به راحتی با هم در ارتباط باشند و به بهترین نحو کار خود را انجام دهند.

ساده کردن استخدام: الگوریتم های پیشرفته کاریتو این امکان را بوجود آورده که پروژه هایی که مربوط به مهارت شما می باشند از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی شود.


بالاترین امتیاز برای بهترین فریلنسر: پروژه های خود را به خوبی انجام و تحویل دهید تا امتیازات مناسب را دریافت کنید و این به کارفرمای شما کمک می کند تا راحت تر شما را انتخاب کند.


کار قابل توجه به مشتریان خود ارائه دهید: وقتی کاری را ارائه می دهید که رضایت کارفرما را شامل می شود ، مطمئنآ کارفرما برای کار بعدی الویتش شما خواهید بود و حتی شما را به دیگر دوستانش معرفی خواهد نمود.

چگونه توسط توسط مشتریان و کارفرما ها استخدام شوم؟

کاریتو این امکان را بوجود آورده تا کارفرما و فریلنسر به راحتی با هم در ارتباط باشند و به بهترین نحو کار خود را انجام دهند.

 • ساده کردن استخدام: الگوریتم های پیشرفته کاریتو این امکان را بوجود آورده که پروژه هایی که مربوط به مهارت شما می باشند از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی شود.
 • بالاترین امتیاز برای بهترین فریلنسر: پروژه های خود را به خوبی انجام و تحویل دهید تا امتیازات مناسب را دریافت کنید و این به کارفرمای شما کمک می کند تا راحت تر شما را انتخاب کند.
 • کار قابل توجه به مشتریان خود ارائه دهید: وقتی کاری را ارائه می دهید که رضایت کارفرما را شامل می شود ، مطمئنآ کارفرما برای کار بعدی الویتش شما خواهید بود و حتی شما را به دیگر دوستانش معرفی خواهد نمود.
آیا میتونیم کسب و کارم از طریق کاریتو رشد بدم؟

بله، شما می توانید یک کسب و کار آنلاین بسازید که از نظر شخصی و حرفه ای با ارزش است. هنگامی که شما یک کار بزرگ را به مشتریان خود ارائه می کنید، بر ای شما موفقیت را به همراه خواهد داشت.

موفق ترین فریلنسرها کسانی هستند که:

 • پاسخگو به نیازهای مشتری هستند
 • در ارتباط با مشتریان خود بسیار عالی هستند
 • پیشرو در انجام کارهای ضرب العجل دار هستند
 • قادر به ارائه کار به صورت عالی ، سر وقت در هر زمان هستند.

چه کارهایی رو میشه از طریق کاریتو انجام داد؟

هر کاری که با کامپیوتر یا از طریق دور کاری بشه انجام داد و تحویل داد مثل تایپ، ترجمه ، طراحی ، برنامه نویسی و...

میتوانید مشخص کنید که آیا فریلنسر بابت حسن انجام کار، مبلغی را نزد سایت به ضمانت بگذارد یا خیر.این مبلغ بعد از پایان کار و رضایت شما به فریلنسر عودت میشود.

پیشنهاد میکنیم از فریلنسر مبلغ ضمانت بگیرید

قیمت پیشنهادی خودتون بابت انجام پروژه اعلام کنید.

سعی کنید قیمت های منصفانه و واقعی اعلام کنید

مدت زمانی که میتونید این پروژه را تحویل کارفرما بدید اعلام کنید.

مشخص کنید که بابت انجام پروژه ،کارفرما چه مقدار باید بیعانه پرداخت کند.

پروژه تا مبلغ 200 هزار تومان ، کارفرما موظف به پرداخت کل پول به عنوان پیش پرداخت میباشد.

سعی کنید درباره نحوه انجام پروژه توضیحاتی را به کارفرما اعلام کنید .هرچه توضیحات شما شفاف تر و گویا تر باشد امکان انتخاب پیشنهاد شما بیشتر خواهد بود

این مبلغ بایت کارمزد سایت از مبلغ کل پروژه کسر میشود که درصد آن بسته به پلن انتخابی شده متغیر میباشد.

مبلغ 10% از کل قیمت پیشنهادی بابت حسن ضمانت انجام کار باید توسط فریلنسر نزد سایت به امانت پرداخت شود.

تعیین دریافت یا عدم دریافت این مبلغ به عهده کارفرما میباشد که بعد از تایید پیشنهاد و استخدام پرداخت میشود و در انتهای کار به حساب فریلنسر عودت خواهد شد.

برای مبالغ بالای 200 هزار تومان میتوانید از این گزینه استفاده کنید.

فریلنسر میتواند برای مبالغ بالا مشخص کند که در چند مرحله حاضر به دریافت هزینه پروژه و تحوبل آن است.

 

کارفرما تعیین میکند که برای انجام پروژه، فریلنسر باید مبلغی را بابت ضمانت حسن انجام کار نزد سایت پرداخت کند .

بعد از اتمام کار این مبلغ به حساب فریلنسر عودت خواهد شد.

مانده ی مبلغ پروژه که تا انتهای پروژه کارفرما باید پرداخت نماید

مجموع مبالغی که توسط کارفرما پرداخت شده است

مبلغ پراختی شما بابت بیعانه ی شروع کار که در انتهای کار و اتمام پروژه توسط شما به حساب فریلنسر منتقل خواهد شد.

طبق اعلام پلیس فتا کاربران فضای کسب و کار آنلاین موظف به احراز هویت خود هستند.

جهت دریافت و پرداخت در سایت حتما باید اسکن کارت ملی خود را بارگذاری کنید تا به تایید مدیر سایت برسد.

لطفا جهت ارسال پیشنهاد عضو شده و یا وارد حساب کاربری خود شوید