Skip to content

تایپ فوری پایان نامه برای دانشجو‌ها

تایپ فوری پایان نامه

در این مقاله چی می‌خوانید؟

زمان مطالعه: ۳ دقیقه
۰
(۰)

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌توانند اهمیت تایپ فوری پایان نامه را به خوبی درک کنند. زمان و کد دفاع قطعی شده برای هر پایان‌نامه، حداکثر زمان ممکنِ دانشجویان را برای انجام کامل کارهای لازمه نشان می‌دهد.

برخی از دانشجویان به علت درگیر‌شدن در بخش شبیه‌سازی پایان‌نامه یا کدنویسی ممکن است وقت کافی و یا توانایی آماده سازی و تایپ فوری پایان نامه خود را نداشته‌باشند. حتی بعد از پرینت اولیه از پایان‌نامه و تحویل آن به داروان، داوران خارجی و داخلی ممکن است نواقصی که در داکیومنت پایان‌نامه وجود دارد را مشخص کنند که بعد از دفاع وظیفه ویرایش و اصلاح پایان‌نامه باز هم به عهده خود دانشجو گذاشته می‌شود.

به همین دلیل در این زمان یک فریلنسر تایپیست که مهارت تایپ بالایی دارد می‌تواند به ماجرا وارد و به این دانشجویان کمک کند. فریلنسری که وظیفه تایپ فوری پایان نامه را به عهده می‌گیرد باید توانایی کافی در زمینه تایپ فرمول‌ها، تنظیم حاشیه‌ها، تنظیم فاصله بین پاراگراف‌ها، شماره‌گذاری فصل‌ها و عکس‌ها، نوشتن فهرست محتوا و عکس و حتی رفرنس نویسی را داشته باشد.

چرا به تایپ فوری پایان نامه نیاز داریم؟

دانشجویان کمی را می‌توان پیدا کرد که مهارتِ کامل کار‌کردن با ورد را داشته‌باشند. برخی از آن‌ها مهارت تایپ ۱۰ انگشتی ندارند و برخی دیگر با ابزارهای برنامه ورد آشنا نیستند، وجود اشتباهات تایپی هم می‌تواند به این موارد اضافه شود و سرعت کامل‌شدن پایان‌نامه را کاهش دهد. اگر شما بتوانید وظیفه تایپ خود را به یک فریلنسر ماهر که از مهارت تایپ ۱۰ انگشتی برخوردار است واگذار نمایید، می‌توانید در عرض مدت کوتاهی پایان‌نامه تایپ‌شده‌ی کامل خود را تحویل بگیرید.

پیشنهاد می‌کنیم:  سرعت تایپ خود را با انجام این نکات ساده بالا ببرید!

تایپ فوری پایان نامه

اگر قصد دارید که تمرکز خود را روی بخش شبیه‌سازی، آنالیز داده‌ها و یا کد‌نویسی پایان‌نامه بگذارید، کار تایپ فوری پایان نامه خود را به یک فریلنسر تایپ ماهر واگذار کنید.  

هزینه تایپ پایان‌نامه چقدر است؟

معمولا هزینه تایپ فوری براساس تعداد صفحات، زبان متن، تعداد جداول و فرمول، رشته تحصیلی، تعداد کلمات و اصطلاحات انگلیسی / عربی و … بستگی دارد. تایپ پایان نامه از روی عکس‌های دست‌نوشته که وضوح و کیفیت مناسبی ندارد می‌تواند این قیمت را افزایش دهد. معمولا فریلنسرهای تایپیست نسبت به مراکز خدمات تایپ هزینه کمتری را دریافت می‌کنند. اما باید توجه داشته‌باشید که در هنگام استخدام فریلنسر مطمئن شوید فردی که انتخاب کرده‌اید مهارت کافی مانند تایپ ۱۰ انگشتی، مهارت کار با نرم افزار ورد، مهارت کار با نرم افزارهای رفرنس‌نویسی و غیره را دارد.

نمونه هزینه تایپ پایان نامه

نوع متن ملاک محاسبه

هزینه

متن ساده فارسی هر صفحه استاندارد ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومان
متن ساده زبان های خارجی هر صفحه استاندارد بسته به زبان انگلیسی و عربی به ترتیب ۹۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان
جدول هر صفحه استاندارد هر صفحه استاندارد ۸۰۰ تومان
رسم شکل و نمودار هر ۳ تا ۷ شکل ۱۰۰۰ تومان
فرمول ساده هر ۶ الی ۹ فرمول ۱۰۰۰ تومان
فرمول پیچیده هر ۳ الی ۴ فرمول

۱۰۰۰ تومان

در برخی مواقع دانشجویان برخی از قسمت‌های تایپ پایان نامه را انجام داده اند و در نهایت کافیست فریلنسر قسمت‌های باقیمانده را تکمیل کند. در این حالت فریلنسر باز هم می‌تواند سفارش تایپ فوری پایان نامه را بپذیرد. همچنین برای هزینه تایپ فوری پایان نامه با خود دانشجو به توافق برسد.

پیشنهاد می‌کنیم:  چگونه با آموزش تایپ ده‌‌ انگشتی سرعت خود را بالا ببریم؟

تایپ فوری پایان نامه

در هر جای دنیا که هستید برای فریلنسر هیچ تفاوتی ندارد. فریلنسر تایپ به واسطه سایت‌های فریلنسری کار شما را قبول می‌کند و هزینه تایپ فوری پایان نامه را مشخص می‌کند و شما با پرداخت آن تاییدِ شروع کار را می‌دهید. پول به حساب فریلنسر واریز نمی‌شود تا زمانی که سفارش آماده و مورد تایید شما واقع شود. بعد از این که از کیفیت کار راضی بودید هزینه به حساب فریلنسر واریز می‌شود. اگر برای جلسه دفاع و تحویل پایان‌نامه خود وقتی زیادی ندارید، کافیست همین الان در سایت فریلنسری کاریتو پروژه ایجاد کنید تا پیشنهاد فریلنسرهای ماهر سراسر ایران را دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. میزان امتیاز ۰

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − هفت =