Skip to content

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ آنلاین

کسب درآمد در منزل با تایپ کردن

در این مقاله چی می‌خوانید؟

زمان مطالعه: ۵ دقیقه
۳.۹
(۱۳)

تایپ، روش خوبی برای کسب‌ درآمد در منزل است. برای این کار فقط نیاز به یک کامپیوتر دارید. شما با هر مهارتی که دارید، می‌توانید در منزلتان به راحتی کار کنید. هر کسی که به دنبال درآمد بیشتر است می‌تواند کار تایپ را انجام دهد و فرقی نمی‌کند که شما دانشجو، کارمند یا فرد بازنشسته‌ای هستید.

بسیاری از افراد می‌خواهند شغل تایپ و ورود اطلاعات را برای بدست آوردن تجربه یا درآمد بیشتر انتخاب کنند و از ما در مورد کسب درآمد از منزل با تایپ کردن سوال می‌کنند. شغل تایپ می‌تواند بسیار متفاوت باشد و غالبا به عنوان “تایپ کردن” نام برده می‌شود. اصطلاح تایپ یک اصطلاح بسیار گسترده است. قبل از اینکه به شما نحوه پیدا کردن این شغل را نشان دهیم فکر می‌کنم که بهتر است در مورد انواع شغل تایپ توضیح دهیم.

کسب درآمد در منزل با انواع مختلف شغل تایپیست آنلاین

کارهای تایپی انواع مختلفی دارد که می‌توان در منزل هم این کارها را انجام داد. درآمد بعضی از کارهای تایپی بیشتر از بقیه است و بعضی از این کارها هم به آموزش، تحصیلات و یا تجهیزات خاصی نیاز دارد. کارهای مربوط به تایپ می‌تواند شامل وارد کردن اطلاعات ساده و رونویسی از فایل‌های صوتی باشد. شما می‌توانید در هر ساعتی که دوست دارید این کار را در منزل انجام دهید. اگر وقت آزاد دارید، می‌توانید با تایپ در کامپیوتر شخصی منزلتان به راحتی درآمد کسب کنید. اصطلاح کار تایپ مانند ورود اطلاعات و رونویسی می‌تواند بسیار گسترده باشد. ما اصول پایه را برای شما مشخص می‌کنیم.

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ کردن

کسب‌ درآمد در منزل با ورود اطلاعات

وارد کردن اطلاعات، ساده‌ترین نوع تایپ است، هر کسی می‌تواند این کار را انجام دهد. حتی اگر شما تایپیست سریعی هم نیستید، می‌توانید سرعت تایپ خود را در طول زمان افزایش دهید. تایپیست، اطلاعات مشخصی را به کامپیوتر خود یا سیستم مشتری وارد می‌کند که بیشتر مواقع از صفحه کلید کامپیوتر شخصی‌اش برای این کار استفاده می‌کند. کسب درآمد از منزل با تایپ کردن خیلی ساده است اطلاعاتی که توسط شخص یا شرکت ارائه شده است را می‌گیرید و در سیستم وارد می‌کنید.

ورود اطلاعات می‌تواند ورود حقوق و دستمزد کارمندان در سیستم باشد، یا وارد کردن آیتم‌های کاتالوگ برای خرده‌فروشان در یک سیستم باشد یا جمع‌آوری لیست تعاملات مشتریان برای کسب‌وکار باشد. اکثر شغل‌های ورود اطلاعات به تحصیلات دانشگاهی نیازی ندارند. شما نیاز به مهارت‌های ارتباطی خوب، دستور زبان و البته تجربه کار با کامپیوتر دارید.

کسب‌ درآمد در منزل با رونویسی از فایل‌های صوتی

رونویسی نوع دیگری از مشاغل خانگی است که به طور متناوب با مشاغل وروداطلاعات و تایپ‌کردن بکار برده می‌شود و می‌تواند به عنوان کسب درآمد در منزل با انجام کار تایپ و سفارش آنلاین تایپ مورد استفاده قرار گیرد. اگر شنونده خوبی هستید و سریع و دقیق تایپ می‌کنید، پس کار رونویسی از فایل‌های صوتی مناسب شماست. این کار شامل گوش دادن به فایل‌های صوتی مانند کنفرانس‌ها، مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها، پادکست‌ها و فیلم‌هاست که باید از روی این فایل‌ها تایپ کنید. معمولا به شما مهلت مشخصی برای این کار می‌دهند ولی می‌توانید با برنامه‌ریزی شخصی هم این کار را انجام دهید. رونویسی از فایل‌های عمومی به‌ غیر از تایپ سریع و دقیق، به مهارت خاص دیگری نیاز ندارد. رونویسی از فایل‌های پزشکی و قضایی به مهارت‌های خاص، آموزش و مدرک تحصیلی هم نیاز دارد. درآمد حاصل از رونویسی فایل‌های صوتی بستگی به شرکتی دارد که با آن همکاری می‌کنید.

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ کردن

کسب درآمد در خانه با نوشتن زیرنویس فیلم

مانند رونویسی که شما به یک فایل صوتی گوش می‌دادید و آنچا را که می‌شندید می‌نوشتید، شما به فیلم یا سخنرانی‌های ویدیویی و غیره گوش می‌دهید و متن را در زیر صحنه های فیلم زیرنویس می‌کنید. امکان دارد شما نیاز به ترجمه زیرنویس یک فیلم داشته باشید و بعد آن را به زبانی دیگر زیرنویس کنید. در این کار شما باید سریع و دقیق باشید و توانایی کار با برخی از نرم‌افزارهای زیرنویس را داشته باشید.

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ کردن

کسب درآمد خانگی با دستیار مجازی

به عنوان یک دستیار مجازی شما ممکن است کارهای زیادی را انجام دهید که از این بین ورود اطلاعات می تواند یکی از این کارها باشد. بعضی از مشتریان ممکن است نیاز به فایل اکسلی که با داده های خام جمع آوری شده پر شده اند داشته باشند و یا ممکن است از شما بخواهند تحقیقاتی را انجام دهید. نکته مهمی که در مورد دستیار مجازی وجود دارد تنوع کارهایی است که از وی خواسته می شود تا انجام دهد، تحقیق و جمع آوری داده، مدیریت رسانه های اجتماعی، سرویس دهی به مشتریان، بهینه سازی لیست می تواند جزو کارهای دستیار مجازی باشد.

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ کردن

میکرو تسک یک شغل دوم خانگی ساده

میکرو تسک ها کارهای کوچکی هستند که به طور خودکار انجام نمی شوند و به مدت زمان کمی نیاز دارند تا تکمیل شوند. برای انجام این کارها به انسان نیاز است به طور مثال ممکن است از شما خواسته شود تا یک شی را در یک عکس شناسایی کنید و یا آخرین لیست قیمت ها را بروزرسانی کنید.

در چه سایت‌هایی می‌توانیم به دنبال کارهای تایپی بگردیم؟

اگر شما رایانه شخصی یا لپ‌تاپ دارید و به اینترنت وصل هستید، به‌راحتی می‌توانید در سایت‌های مختلف فریلنسینگ مانند کاریتو به دنبال کارهای تایپی بگردید.

چقدر می‌توان از تایپ کردن درآمد کسب کرد؟

درآمد شما از تایپ بستگی به مهارت‌ها، تجربه‌ها، انواع تایپ‌هایی که انجام می‌دهید و میزان ساعات کاری شما دارد. بطور کلی واردکردن اطلاعات، درآمد کمتری نسبت به بقیه انواع تایپ دارد. البته کارفرمایان برای واردکردن اطلاعاتی که نیازمند بازبینی و ویرایش تایپیست باشد، دستمزد بیشتری پرداخت می‌کنند. دستمزد رونویسی از فایل‌های عمومی و تخصصی، تقریبا متوسط است. دستمزد رونویسی از فایل‌های پزشکی نسبت به بقیه بیشتر است. کارفرمایان برای پرداخت دستمزد به تعداد کلمات یا تعداد دقایق هر فایل صوتی توجه می کنند. حتی ممکن است ۲ الی ۵ ساعت طول بکشد تا یک تایپیست بتواند یک ساعت از فایل صوتی را رونویسی کند. اگر بتوانید با سرعت بیشتری تایپ کنید، دستمزد بیشتری هم می‌گیرید.

کسب‌ درآمد در منزل با انواع شغل تایپ کردن

هر کسی می تواند در منزل، کارهای تایپی را انجام دهد. اگر به دنبال کسب درآمد بیشتری هستید، می‌توانید با انجام کارهای تایپی و تعیین ساعات دلخواه به این هدف برسید. آماده کسب درآمد از طریق تایپ هستید؟ کاریتو این فرصت را برای شما فراهم آورده است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

پیشنهاد می‌کنیم:  نکاتی که هنگام ترجمه مقالات پزشکی باید در نظر داشته باشیم!

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۳.۹ / ۵. میزان امتیاز ۱۳

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =