Skip to content

چرا هردفعه تعداد افراد دورکار در شرکت ها در حال افزایش است!

چرا فریلنسینگ همه‌گیر می‌شود
۰
(۰)

تعداد کارمندان دورکار در سازمان‌ها و شرکت‌ها در حال افزایش است و این بدان علت است که اکثر شرکت‌هایی که از فریلنسر استفاده می‌کنند، قصد دارند در سال ۲۰۲۰ نیروی بیشتری را استخدام کنند. این گفته مطابق با گزارش جدیدی است که توسط وب‌سایت محبوب فریلنسری Upwork منتشر شده است. مطالعات نشان می‌دهند که بیشتر از یک سوم شرکت‌ها در سال جدید از فریلنسرها استفاده می‌کنند و انتظار می‌رود این تعداد در سال‌های آتی افزایش پیدا کند.

در این مطالعات نشان داده شده است که کسب و کارها و کمپانی‌ها تلاش می‌کنند تا به سرعت با تغییراتی که در دنیای واقعی رخ می‌دهد انطباق پیدا کنند. تنها در طول چند سال، یک سوم مهارت‌های مورد نیاز در نیروی کار کاملا جدید خواهند بود.

فریلنسرها در حال افزایش هستند

بر اساس گزارشی که توسط شرکت Upwork ارائه شده است، ۴۰ درصد از شرکت ها ترجیح می‌دهند فریلنسرها را استخدام کنند. در اینصورت می‌توان آنها را برای رفع نیازهای کاری به کار گرفت. ۳۹ درصد فریلنسرها هم می‌توانند مهارت‌هایی را پیدا کنند که با نیازهای خاص این شرکت‌ها مطابقت دارند. علاوه بر این، ۷۱ درصد از مسئولین استخدام ادعا می‌کنند که استفاده از فریلنسرها به آنها کمک می‌کنند تا کار بیشتری را انجام دهند.

اگر چه تقاضا برای فریلنسرها با سرعت ثابتی در حال افزایش است، استخدام فریلسرها دشوارتر از قبل می‌شود. بیش از ۴۱ درصد از مسئولین استخدام بیان می‌کنند که استخدام فریلنسرها نسبت به سال قبل سخت‌تر شده است. به گفته آنها شکاف ها فناوری همچنان به سختی پر می‌شوند و این در حالی است که فریلنسرهای بازاریابی، حقوقی و غیره به طور فزاینده‌ای دشوارتر می‌شود.

مزیت استفاده از کارمندان دورکار

در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون آمریکایی به صورت دورکار فعالیت می‌کنند. در چند دهه قبل، استخدام یک کارمند دورکار به ندرت رخ می‌داد. در عوض بیشتر شرکت‌ها فقط به استخدام کارمندان تمام‌وقت و پاره‌وقت علاقه نشان می‌دادند. در دنیای امروز اما همه چیز تغییر کرده است. به لطف بازار کار، اقتصاد و پیشرفت فناوری، کارمندان دورکار محبوب‌تر از قبل شده‌اند و این امر به خاطر دلایل زیر است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار باید مزایای استفاده از فریلنسرها را درک کنید. استفاده از فریلنسرها یک روش عالی برای رشد کسب و کار شما می‌باشد، اما تنها درصورتی این امر محقق می‌شود که با رویکرد صحیحی این استخدام را انجام دهید.

هردفعه تعداد کارمندان دورکار در سازمان ها و شرکت ها در حال افزایش است!

کارمندان دورکار دارای مجموعه مهارت های تخصصی هستند

یک کارمند دورکار می‌تواند مجموعه‌ای از مهارت‌های تخصصی را به شما ارائه دهد. به عنوان مثال با استخدام یک طراح وب می‌توانید پروژه‌هایی مانند طراحی وب، طراحی آرم و لوگو و سایر کارهای مرتبط را به راحتی انجام دهید. این در حالی است که با استخدام یک طراح وب شما ممکن است نیاز به شخص دیگری برای کارهای متفرقه داشته باشید.

کارمندان دورکار دارای سربار کمتری هستند

آیا برای کارمند جدید خود فضای کاری مناسبی را در دفتر خود ندارید؟ آیا نمی‌دانید چگونه باید هزینه تجهیزات و وسایل او را بپردازید؟ اگر دردسرهای یک کارمند حضوری را می‌خواهید دور بزنید، یک کارمند دورکار را در نظر بگیرید. با داشتن یک فریلنسر هرگز لازم نیست نگران فضای اداری، تجهیزات و سایر تجهیزات مشابه باشید.

کارمندان دورکار مقرون به صرفه تر هستند

هزینه استخدام یک کارمند جدید در برخی موارد می‌تواند بسیار زیاد باشد. پس از حضور کارمندان در محل کار باید با هزینه‌هایی مانند حقوق، هزینه تجهیزات، هزینه‌ی فضای اداری و موارد دیگر مواجه شد. وقتی یک کارمند را از راه دور استخدام می‌کنید بسیاری از این هزینه‌ها هرگز بکار برده نمی‌شوند و شما نیازی به پرداخت بیمه و دستمزد ماهیانه ندارید. همچنین حقوق کارمند دورکار را به صورت پروژه‌ای یا توافقی تعیین می‌کنید.

افزایش انعطاف پذیری

افزایش انعطاف‌پذیری به طور کلی به این معناست که امکان انتقال فریلنسر از یک پروژه به پروژه دیگر وجود دارد بدون اینکه نگران‌هایی در مورد تاثیرگذاری این جابجایی روی ناحیه‌های شغلی دیگر وجود داشته باشد. با داشتن یک کارمند حضوری شما باید فرد را همیشه مشغول دارید، با یک فریلنسر شما می‌توانید بر حسب تعداد ساعت یا نتیجه‌ی کار مورد نظرتان از خدمات آنها استفاده کنید. البته اگر در آینده دوباره به کمک آنها نیاز دارید همیشه می‌توانید به نتیجه برسید. این به شما امکان می‌دهد که بدون پرداخت حقوق و دستمزد ثابت از خدمات آنها استفاده کنید.

کارمندان دورکار می‌توانند فورا به شما کمک کنند

اکثر شرکت‌ها نمی‌توانند مصاحبه فوری ایجاد کنند و کارمندان را خیلی سریع استخدام کنند. مشکلات زیادی در زمینه استخدام کارمندان حضوری وجود دارد اما با استخدام کارمندان دورکار می‌توانید این محدودیت را هم به راحتی دور بزنید و در نهایت در طی چند ساعت یا چند روز کارمند دورکار خود را استخدام کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. میزان امتیاز ۰

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دو =