Skip to content

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟

در این مقاله چی می‌خوانید؟

زمان مطالعه: ۵ دقیقه
۰
(۰)

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟ ما در حال حاضر در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که افراد کشورهای مختلف به راحتی می‌توانند به مناطق جغرافیایی دیگر دسترسی پیدا کنند و گاهی اوقات تعامل و ارتباط به یک مشکل برای افراد تبدیل می‌شود و اینجاست که خدمات ترجمه می‌تواند به این افراد کمک کند. کسب و کارها و سازمان‌ها از خرده فروشی‌ها گرفته تا رستوران‌های پنج ستاره و خیریه‌های محلی، می‌توانند از خدمات تایپ و ترجمه آنلاین بهره‌مند شوند.

اگر شرکت شما تا به حال از این خدمات استفاده نکرده است، هم اکنون فرصت مناسبی برای شروع است. صنایع مهم عمدتا باید خدمات و محصولات خود را برای مشتریانشان قابل دسترس‌تر کنند و باید از خدمات ترجمه استفاده کنند تا مشتریان را با محصولات خود آشنا کنند. چه یک کتابچه برای تبلیغ خدمات یک آبگرم سوئیسی داشته باشید، چه یک بروشور برای معرفی یک محصول دارویی آمریکایی، خدمات ترجمه حرفه‌ای خوب می‌تواند به صنایع مختلف در این راه کمک کند.

دستیابی به مخاطب چندزبانه

همانند ترجمه سرتیتر خبرها، تهیه بروشور‌ها به چند زبان، دروازه‌های بازارهای بین المللی را به روی شرکت شما باز خواهد کرد و به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا مخاطبین جدیدی را در سراسر جهان مورد هدف قرار دهند. قالب یک بروشور، آن را به وسیله‌ای ایده‌آل برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات، همراه جزئیات با گروه عظیمی از مردم تبدیل می‌کند.

اگر یک بروشور یک زبانه باشد، حتی اگر برای گروه قابل توجهی از مردم مفید و تاثیرگذار باشد، باز هم  این تاثیر‌گذاری محدود به همین گروه خاص می‌شود. ترجمه حرفه‌ای بروشور به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا اطلاعاتشان را با مردمی که به زبان‌های مختلفی صحبت می‌کنند، در میان بگذارند و با مخاطبینی بسیار گسترده‌تر (نسبت به یک بروشور تک زبانه) بدست آورند و ارتباط برقرار کنند.

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟

همچنین بسیاری از شرکت‌ها هم اکنون کتاب‌ها و بروشور‌های دیجیتالی تهیه می‌کنند و آن‌ها را به صورت آنلاین در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهند که این امر باعث شده خدمات ترجمه اهمیت بیشتری نسبت به قبل داشته باشد. در گذشته سازمان‌ها مجبور بودند تا بروشور‌های کاغذی را تهیه و پخش کنند. اما امروزه این تنها روش موجود نیست. با کمک خدمات تایپ و ترجمه آنلاین و انتشار کتاب و بروشور آنلاین، شرکت‌ها می‌توانند نسبت به همیشه مخاطبان بیشتری داشته باشند. به عنوان یک مزیت، بروشور آنلاین، با حذف هزینه‌های چاپ و نیروی انسانی مورد نیاز برای پخش، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.

کاربرد خدمات تایپ و ترجمه آنلاین در صنایع

صنایعی که خدمات تایپ و ترجمه آنلاین بیشترین نفع را به آن‌ها می‌رساند عبارتند از:

اهمیت خدمات تایپ و ترجمه آنلاین در گردشگری و سفر

گردشگری و سفر به لطف خدمات ترجمه شاهد رشد درآمد خوبی بوده‌است. ترجمه کمک می‌کند تا بتوانند خدماتشان را به چندین زبان مختلف عرضه کنند. خدمات ترجمه به آن‌ها اجازه داده تا بتوانند اطلاعات را به چندین زبان مختلف ارائه دهند. کسب و کارهای فعال در این بخش، اسناد، دفترچه‌ها، بروشورها و متون قوانین و شرایط را به زبان‌های زیادی ترجمه می‌کنند تا خدمات متمایز و خوبی را به مشتریان خارجی خود ارائه دهند.

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟

از مهم‌ترین اجزا صنعت گردشگری، به کارگیری بروشور‌‌ها برای جذب موقعیت‌های بیشتر است. هتل‌ها، استخرهای آب گرم، شهربازی‌ها و موزه‌ها همگی به طور معمول بروشورها، کاتالوگ‌ها و سایر ابزارهای تبلیغات گردشگری‌شان را ترجمه می‌کنند. این کار به آن‌ها اجازه می‌دهد تا جزئیات خدمات، قیمت‌ها و مزایای ارائه‌شده را برای مشتریان بالقوه در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

نقش خدمات تایپ و ترجمه آنلاین در دارو و سلامت

خواه یک شرکت دارویی باشید که محصول جدیدی را به بازار عرضه می‌کند یا یک ارائه‌دهنده خدمات سلامت که به دنبال دستیابی به یک بازار چند ملیتی است، زمانی که بخواهید تعاملات خود را آغاز کنید، ترجمه بروشور می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. بیماران می‌توانند به طور خلاصه از رویه درمان و روند بهبود خود اطلاعات کسب کنند.

استارتاپ‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات جهانی

صرف‌نظر از سابقه فعالیت شرکت شما، اگر ارائه‌دهنده‌ی خدمات آن هم برای مشتریان بین المللی هستید (با دامنه فعالیت جهانی یا منطقه‌ای) به سرمایه‌گذاری برای خدمات ترجمه احتیاج پیدا خواهید‌ کرد. این سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای نشر اطلاعات محصول یا خدمت ارائه‌شده توسط شما به مشتریان می‌باشد (بدون آن که مفهوم دچار نارسایی شود).

ترجمه‌ای بهتر با مترجمینی حرفه‌ای‌تر

خدمات ترجمه می‌تواند برای انواع شرکت‌ها و صنایع مفید باشد (البته فقط به شرطی که به درستی انجام پذیرد!). از آنجایی که این کار اغلب به عنوان یک ابزار بازاریابی عمل می‌کند، بروشورها و کتاب‌ها باید توسط زبان‌شناسان حرفه‌ای ترجمه شوند. کسانی که نه تنها به زبان مورد نظر تسلط دارند، بلکه مهارت بالایی برای نوشتن محتوا به منظور جذب بازار دارند. به علاوه داشتن مهارت در زبان‌شناسی و به کارگیری کلمات، مترجمان بروشورها باید در زمینه کاری که انجام می‌دهند، دانش کافی داشته باشند.

به عنوان مثال هیچ‌کس تمایل ندارد که یک بروشور دارویی را کسی ترجمه ‌کند که هیچگونه اطلاعاتی از این شاخه ندارد. مترجمان حرفه‌ای با تخصص در زمینه خاص و استعداد در نویسندگی، ترجمه‌هایی بهتر، برجسته‌تر و بازار پسند‌تر برای بروشورها ارائه می‌دهند.

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟

ترجمه‌هایی برای علوم زیست‌شناختی و ترجمه‌های پزشکی

علوم زیست‌شناختی و پزشکی، صنعتی است که در آن ترجمه و تفسیر بسیار مفید است. ترجمه دقیق دستورالعمل‌های پزشک، داده‌های پزشکی، اطلاعات بیمار، دفترچه‌ها، گزارشات پزشکی، رویه‌ها و اطلاعات نسخه‌های پزشکی، به شرکت‌های خدمات درمانی کمک می‌کند تا اطلاعاتی را در کلاس جهانی تهیه کنند. شرکت‌های دارویی که قصد دارند دامنه‌کاری خود را در سطح بین المللی افزایش دهند، خدمات ترجمه را بسیار مفید خواهند دید. آن‌ها می‌توانند ابزار‌های تعاملی خود را به زبان کشور مورد نظرشان برگردانند. فعالان در زمینه علوم زیست‌شناختی، پزشکی و صنایع دارویی می‌توانند از خدمات ارائه‌شده توسط پیمانکاران ترجمه بهره ببرند.

ترجمه برای خدمات مالی و بانکی

شاخه خدمات مالی و بانکی نقش بسیار مهمی در فضای تجارت جهانی ایفا می‌کند. در واقع برای دستیابی به مشتریانی در کشورهای خارجی و به دست‌آوردن سطوح بالای ثبات، سرویس‌های مالی و بانکی از خدمات ترجمه استفاده می‌کنند تا تعاملاتشان را صریح‌تر و موثر‌تر انجام دهند. این کمک می‌کند تا روابط و اعتماد مشتریانشان را تقویت شود. ترجمه دقیق اسناد مالی، فرم‌ها و معاملات کمک می‌کند تا توقعات مشتریان و مراجعان به آسانی برآورده شود.

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین برای فناوری و اطلاعات

صنعت فناوری و اطلاعات این روزها حسابی در حال رشد است. شرکت‌های فعال در این زمینه، به طور مداوم چندین پروژه جهانی را مدیریت می‌کنند. سازمان‌هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، برای ترجمه اسناد فنی خود به زبان‌های مختلف، به خدمات ترجمه احتیاج دارند. تا بتوانند نیازهای مشتریان جهانی خود را رفع کنند. ترجمه اسناد فنی بدون داشتن مهارت مناسب ترجمه، چندان هم آسان نیست. لذا این دسته شرکت‌ها نیازمند استفاده از خدمات ترجمه برای تهیه نسخه‌های مختلف از اسنادشان هستند.

نقش خدمات تایپ و ترجمه آنلاین در ترجمه‌های حقوقی

شرکت‌های حقوقی نیز می‌توانند از خدمات ترجمه بسیاری بهره‌مند شوند. اگر در حال همکاری با یک مشتری خارجی هستید و می‌خواهید اظهاریه یا هر اطلاعات حقوقی دیگری را به زبان مادری خودتان درک کنید، می‌توانید از کمک خدمات ترجمه بهره ببرید. آن‌ها با ترجمه دقیقشان به شما کمک خواهند ‌کرد. بعد‌ها این به شما کمک می‌کند تا هر موضوع مرتبط با مسائل حقوقی را متوجه شوید.

خدمات تایپ و ترجمه آنلاین چگونه در سال ۲۰۱۹ به صنایع مختلف کمک می‌کند؟

صنایع بسیار دیگری نیز هستند که می‌توانند از خدمات ترجمه بهره‌مند شوند. این خدمات به آن‌ها کمک می‌کند تا در بازار جهانی پیش بروند. اگر شما هم جزو صنایعی هستید که به سفارش خدمات تایپ و ترجمه آنلاین نیاز دارید می‌توانید پروژه‌های خود را در سایت فریلنسری کاریتو ایجاد کنید تا فریلنسنرهای مترجم و تایپیست در سریع‌ترین زمان، با کیفیت‌ترین تایپ و ترجمه را در اختیار شما قرار دهند. در انتها از شما دعوت می‌کنیم با ۱۲ نوع خدمات مختلف ترجمه تخصصی متون و مقالات آشنا شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

پیشنهاد می‌کنیم:  ترجمه ماشینی یا ترجمه انسانی؟ کدام یک برنده‌ است؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. میزان امتیاز ۰

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 8 =