Skip to content

تفاوت تایپ آنلاین با تایپ حضوری

تفاوت تایپ آنلاین با تایپ حضوری

در این مقاله چی می‌خوانید؟

زمان مطالعه: ۳ دقیقه
۱
(۱)

در این مقاله از کاریتو قصد داریم که تفاوت بین تایپ آنلاین با تایپ حضوری را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم. تایپ آنلاین و تایپ حضوری، هر دو، دو شیوه‌ی متفاوت برای سفارش انواع تایپ است. در واقع می‌توان گفت پروسه انجام شدن این دو پروژه هم تقریبا تفاوت‌هایی باهم دارند.

تایپ: حضوری یا غیر حضوری؟

برای این که کار تایپ خود را انجام دهید، دو انتخاب در پیش روی شماست: “یکی اینکه سفارش تایپ خود را به یک فریلنسر به صورت غیر‌حضوری واگذار کنید، دوم اینکه فردی را از طریق مراکز تخصصی تایپ برای انجام پروژه خود انتخاب می‎کنید”.

حتما در جریان هستید که سفارش تایپ اینترنتی یا آنلاین، یکی از خدمات ویژه‌ی ارائه شده در پروژه‌های تایپ است. این روزها این روش جایگزین سفارش تایپ به صورت حضوری شده است. این امر در راستای داشتن رفاه بیشتر متقاضیان انواع تایپ راه اندازی شده است. به نظر می‌رسد که از این شیوه، یعنی سفارش تایپ به صورت آنلاین استقبال بیشتر و قابل توجه‌تری شده است.

در سفارش تایپ آنلاین سهولت بیشتری برای اقدام به سفارش کاربران وجود دارد و قاعدتا زمان کمتری را از آن‌ها خواهد گرفت. پس سفارش تایپ اینترنتی شیوه‌ای است که اکثر کاربران و متقاضیان تایپ آن را ترجیح می‌دهند. البته لازم به ذکر است که این ارجعیت به هیچ عنوان نمی‌تواند کیفیت تایپ حضوری را زیر سوال ببرد. به بیان واضح‌تر هیچ گونه ارتباطی به کیفیت تایپ نخواهد داشت!

مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

کیفیت کار در تایپ آنلاین و تایپ حضوری

در هر دو روش یعنی سفارش تایپ آنلاین و سفارش تایپ حضوری کیفیت کار یکسان خواهد بود. همان‎طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره شد، تنها فرق این دو مورد نحوه ثبت سفارش است. ولی این همه ماجرا نیست!

وقتی که شما به صورت حضوری کار خود را به یک مرکز تخصصی تایپ می‌سپارید، دیگر لازم نیست درگیر موضوعات متفرقه باشید. برای مثال وقتی که شما سفارش تایپ خود را به صورت حضوری به یک مرکز تایپ مطمئن می‌سپارید، نیازی ندارد نگران این باشید آیا تایپیست می‌تواند این کار را به نحو احسن انجام دهد یا خیر؟

در مقابل این موضوع برخی‌ها می‌توانند جبهه بگیرند و… چرا؟ جواب مشخص است!

شما با استخدام یک فریلنسر تایپ، می‌توانید نمونه کارهایی که قبلا انجام داده است را مشاهده کنید. به جای این که مسافتی را برای رسیدن به یک مرکز تخصصی تایپ بپیماید می‌توانید از نتیجه و کیفیت کار خود مطمئن باشید. هدف ثبت سفارش تایپ آنلاین صرفه‌جویی در وقت و هزینه شماست.

در ادامه تفاوت‌هایی که در مورد سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری باید بدانید را به شما خواهیم گفت.

تفاوت تایپ آنلاین با تایپ حضوری

مقایسه سفارش تایپ آنلاین با سفارش تایپ حضوری

  • در سفارش تایپ اینترنتی شما با مراجعه به سایت‌های معتبر ارائه دهنده خدمات تایپ اقدام به ثبت سفارش می‌کنید. در سفارش تایپ حضوری برای اقدام به ثبت سفارش تایپ می‌بایست به مراکز ارائه دهنده خدمات تایپ مستقیما مراجعه کنید که شاید کمی دست و پا گیر باشد.
  • در سفارش تایپ آنلاین زمان کمتری برای ثبت سفارش تایپ صرف خواهید کرد.
  • اگر از سایت‌های فریلنسری تایپ مانند کاریتو استفاده کنید، تنوع پیشنهاد از تایپست‌های مختلف خواهید داشت. با توجه به سابقه کار، امتیازات و بهترین مبلغ پیشنهادی، می‌توانید یک تایپیست خوب را انتخاب کنید.
  • هزینه‌ی تایپ آنلاین در مقابل سرعت عمل این روش می‌تواند کمتر از سفارش تایپ به صورت حضوری باشد. چرا که این کار به صورت مناقصه‌ای است‌. بنابراین برای شما مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.
  • در سفارش تایپ اینترنتی قادر خواهید بود پیش از ثبت سفارش هزینه نهایی تایپ خود را با دقت ملاحظه و بررسی نمایید. از همه مهمتر به صورت دقیق از مبلغ سفارش‌تان مطلع خواهید شد.
  • در سفارش تایپ اینترنتی می‌توانید خدمات ویژه تایپ را نیز مشاهده کنید. بعد از این مرحله می‌توانید بهترین گزینه را در سفارش تایپ برای خود انتخاب کنید. این خدمات ویژه شامل تایپ فوری، تنوع پیشنهاد و… می‌باشد.
  • در هر دو سفارش تایپ، می‌توانید در صورت عدم رضایت از کیفیت تایپ درخواست ویرایش کنید.
  • برای ثبت سفارش آنلاین نیازی به مراجعه حضوری نمی‌باشد. بنابراین می‌توانید در انرژی‌های زیست محیطی صرفه‌جویی کنید و به عبارت بهتر حافظ محیط زیست باشید.
در اخر اینکه شما می‌توانید در سایت کاریتو، تایپست‌های مستقل و با استعدادی را در این زمینه پیدا کنید. اگر شما کارفرما هستید و به دنبال یک تایپیست برای انجام پروژه‌هایتان هستید، می‌توانید در این سایت ثبت‌نام کنید و پروژه‌ی خود را ارسال کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

پیشنهاد می‌کنیم:  تبدیل فایل PDF به Word در ویندوزهای مختلف

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۱ / ۵. میزان امتیاز ۱

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود ببخشیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =