Skip to content

۶ تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال ۲۰۱۹

6 تا از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019
۵
(۱)

ابزار و نرم افزارهای مدیریت پروژه به مدیران و تیم های پروژه کمک می کند تا نیاز مشتریان را تکمیل کنند و محدودیت های زمان و بودجه و منطقه را مدیریت کنند. با این وجود گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور وجود دارد که می تواند گیج کننده باشد و کاربران ندانند که از کجا شروع کنند. بسیاری از کسب و کارهای کوچک تا متوسط در صنایع مخلف می توانند از نرم افزار مدیریت آنلاین استفاده کنند. این نوع نرم افزارهای مبتنی بر ابر هستند. در ادامه سایت فریلنسری کاریتو شما را با بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال ۲۰۱۹ آشنا خواهد کرد.

نرم افزار مدیریت پروژه Jira

Jira یک نرم افزار مدیریت پروژه سریع است که توسط تیم های توسعه برای برنامه ریزی، ردیابی و انتشار نرم افزار استفاده می شود. این برنامه یکی از برنامه های مدیریت پروژه بسیار محبوب است که به بهبود تیم ها کمک می کند و گردش کاری خود را ایجاد می کنند. این برنامه با برنامه های زیادی ادغام می شود و تیم ها را قادر می سازد تا پروژه ها و محصولات خود را تا انتها مدیریت کنند.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

نرم افزار مدیریت پروژه ProWorkflow

ProWorkflow یک نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر وب است که به کاربران این امکان را می دهد تا کارها و پروژه های خود را مدیریت و ردیابی کنند . مخاطبین را سازماندهی کنند و برای کسب و کار خود گزارش هایی تهیه کنند. این نرم افزار مجموعه ای کامل از قابلیت ها را ارائه می دهد و گذشته از این با قابلیت های نرم افزاری که ارائه می دهند به پیشرفت افراد در کارشان کمک می کند.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

برنامه مدیریت پروژه Zoho Projects App

Zoho Projects App یک برنامه مدیریت آنلاین پروژه است که به کاربران کمک می کند تا پروژه ها را برنامه ریزی کنند، با کارمندان و مشتریان همکاری کنند، زمان را پیگیری کنند، اسناد را مدیریت کنند و نمودارها و گزارش هایی را تهیه کنند. این برنامه بخش از مجموعه تجاری Zoho است. کاربران بر روی یک بستر متمرکز کار می کنند و می توانند میزان پیشرفت را پیگیری کنند و در مورد ایده های بحث کنند، به راحتی با هم ارتباط برقرار می کنند و به روز می شوند. این سیستم مبتنی بر ابر است و دسترس پذیری بالایی دارد.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

نرم افزار مدیریت پروژه AceProject

AceProject یک نرم افزار پیگیری پروژه مبتنی بر وب است که به مدیریت پروژه ها از ابتدا تا انتها کمک می کند. این برنامه یک راه حل کامل مدیریت پروژه برای افراد، تیم ها و شرکت هایی است که باید کنترل جریان کاری خود را بدست بگیرند. AceProject با قابلیت ردیابی زمان و هزینه، ابزارهایی را برای پروژه ها فراهم می آورد که به موقع و با بودجه مناسب تکمیل شود. کاربران می توانند به راحتی در بالای همه پروژه های خود اطلاعات را با نمودارها و جزئیات را با کد رنگی مشاهده کنند. با استفاده از نمودارهای گانت کاربران می توانند پیچیدگی یک پروژه یا میزان پیشرفت آن را مشاهده کنند تا تصمیم گیری های آگاهانه و اقدامات لازم را انجام دهند.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

ابزار مدیریت پروژه Trello

اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریت پروژه تحت وب هستید که از زبان فارسی پشتیبانی کند و محیط ساده ای داشته باشد می توانید ترلو را انتخاب کنید. این نرم افزار در بین کاربران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است. شما می توانید این ازار مدیریتی را روی دستگاه های موباید و تبلت خود به راحتی نصب کنید.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

مدیریت پروژه با Zapier

با اپلیکیشن Zapier شما می توانید مدیریت تیم خود را بدست بگیرید، این برنامه کسب و کارهای کوچک را قادر می سازد تا به صورت خودکار کارهایشان را انجام دهند و عملکردشان را بهبود ببخشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه مدیریتی به طور خودکار بین برنامه های وب سوئیچ کنید و روی مهمترین کار خود تمرکز کنید.

بهترین نرم افزارها و ابزارهای مدیریت پروژه از راه دور در سال 2019

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز ۵ / ۵. میزان امتیاز ۱

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =