درباره ما

وقت آن است که با کسب و کار به شکل قدیمی خداحافظی نمایید.

میثم محمدرضایی بنیان گذار سایت کاریتو میباشد که در بهار سال ۹۱ اقدام به پایه گذاری و راه اندازی این پلتفرم نمود. ما محیط کار آنلاینی را برای شما فراهم نموده ایم تا در هر جا که هستید به صورت آزاد بتوانید با برون سپاری پروژه های خود با یکدیگر کار کنید. چنانچه که شما به یک مترجم،تایپیست ،طراح سایت،طراح گرافیکی یا تیمی از برنامه نویسان، نیاز داشته باشید ما به شما کمک می کنیم که متخصصان مناسب ( فریلنسر ) را پیدا نمایید تا موفقیت شما را محقق کنند. سایت برون سپاری پروژه‌ی کاریتو به شما اجازه می دهد تا شما بی دردسر با فریلنسرها در هر نقطه از کشور کار کنید.

کاریتو با متصل کردن کارفرمایان به فریلنسرها و ارائه یک محیط کار قابل اعتماد آنلاین برای رسیدن به ارتباط، همکاری و موفقیت باری از رو دوش شما عزیزان بر میدارد.

هدف ما در کاریتو ساخت مکانی است که در آن بتوانید هر نوع خدماتی که بخواهید مانند ترجمه، تایپ، برنامه‌نویسی، طراحی، نویسندگی، مهندسی، انجام پروژه‌های تحقیقاتی ، انجام پروژه‌های دانشجویی ، بازاریابی و فروش، حسابداری، مدیریت، موسیقی، چاپ، عکاسی، طراحی سایت، مشاوره و در نهایت هر کاری که بتوان بصورت آنلاین و از طریق دور کاری انجام و تحویل داده شود را به راحتی و تنها با چند کلیک به ثبت برسانید .

همچنین ما به متخصصان کمک میکنیم تا به صورت مستقل و از راه دور در هر نقطه از کشور پروژه مورد نظر خود را انتخاب کنند و استخدام شوند

از مزایای انجام کار برای کارفرمایان و کارآفرینان محترم توسط فریلنسرها کاهش چشمگیر هزینه‌های عملیاتی و همکاری هدفمند با متخصصین مجرب می‌باشد.

در پایان، سایت برون سپاری کاریتو اعلام آمادگی می‌نماید تا از هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد برای بالابردن سرویس ارایه شده استقبال کند و دست کارشناسان محترم را در یاری رساندن به ما به گرمی می فشاریم.

مدیر کاریتو

میثم رضایی

CEO

بنیان گذار و مدیر موسس

آرماان دولوپر کاریتو

آرمان مظفری

senior programmer

برنامه نویس ارشد

مرتضی فرجی مدیر دیجیتال مارکتینگ

eduardo ramirez

marketing manager

متخصص و کارشناس دیجیتال مارکتینگ